Весільні плаття бувають різні!

весільна сукняКоли була маленькою, гралася з ляльками у весілля. Навіть пробувала шити для них весільні плаття. Але це було дуже давно. Ні, не подумайте, що я вже стара! Мені лише двадцять один рік. Але іноді здається, що я як отой динозавр…

Але зараз хочу розповісти про свої весільне плаття. Я чула багато історій, багато версій, яке плаття найкраще, з якої тканини і якого кольору. Коли я вирішила вийти заміж, то зразу собі сказала, що шитиму плаття на замовлення. Сьогодні, звичайно вечірні плаття купити можна в будь який час.

Звичайно, шити будь-яку річ на замовлення коштує трішки дорожче, але з’явитися у незвичайному одязі на власному весіллі – велика можливість справити враження на всіх гостей. В тому числі, і на мого коханого.

Залишалось вибрати ательє, яке могло би зшити весільне плаття, що яке мені сподобається з першого разу і нічого не потрібно буде переробляти. Переглянувши декілька пропозицій, вибрала ательє, яке мені більше всього сподобалося. Переглянула каталог. Дійсно, весільні плаття дуже гарні, якісно пошиті, і ціна не дуже висока.

Правда, це як для кого. Для когось, вечірні плаття купити дорого, http://www.oksana-mukha.com/ua для когось ні. Мені особисто все сподобалося. Потім я зателефонувала і запитала, чи можна заказати весільне плаття, яке мені більше всього сподобалося. Це було довге, пишне бальне плаття, з корсетом і рукав три четверті.

Щоб було зрозуміло, яке саме, подивіться на фотографії королів. Білого кольору. Спереду ще три квітки. Спина відкрита. На голові фата і віночок з маленькими квіточками. Фата, щоб була з воланами!

Дизайнери мене уважно вислухали і сказали, що весільне плаття зшиють. Власниця салону навіть запросила мене додому, щоб про все поговорити і запропонувала навіть рукавички.

На нозі в мене була ще підв’язка. До плаття це не має відношення, але хочу, щоб ви уявили повну картину, яке в мене було весільне плаття.

Майстриня сказала, що все зробить і попросила мене не хвилюватися. Не хвилюватися зовсім я не могла, але старалась тримати себе в руках. Все боялась, що мене не зовсім правильно зрозуміли і щось зроблять не так, як я собі уявила.

На щастя мене правильно зрозуміли і все зробили, як я мріяла. Коли я вперше вбралася в плаття, то просто себе не впізнала! Вигляд у мене був просто розкішний! Я була дуже щаслива і задоволена. Правда, вдома я вирішила плаття повісити на балконі. Не знаю, навіщо, але зробила це. Ви не уявляєте, як я потім перелякалася!

Раптом піднявся вітер і моє плаття ледве не вилетіло у вікно. Це була б справжня катастрофа! Я ледве встигла схопити плаття за рукав і втягнути назад на балкон. Якби плаття вилетіло у вікно я би не знала, що мені робити. Адже наступного дня мало відбутися моє весілля.

На щастя мені дуже пощастило і я дуже рада. Наступного дня відбулося весілля. Всі гості були задоволені. Ми з моїм коханим теж були дуже щасливі. Про вітер і плаття я нічого не розповідала. Мій коханий міг сказати, що це був поганий знак. Не знаю, знак, чи ні, але я задоволена своїм весіллям і своїм весільним платтям.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Comments

  1. Впевнена,якщо є кохання-немає перешкод. Щастя вам!

Speak Your Mind

*