Купити світлодіодну стрічку в Харкові

Світові смужки з LED елементами на сьогоднішній день є найпопулярнішим джерелом декоративного освітлення. Вони прості в монтажі, споживають мало електроенергії, не боятися високих і низьких температур, безпечні у використанні. Світлодіодна стрічка, яку можна купити в Харкові, для будь-якого дизайнерського виконання, приверне увагу до рекламних вивісок, вітрин магазинів, архітектурних об’єктів, прикрасить фонтани і дерева, допоможе утворити особливу атмосферу в кафе і ресторанах, створить відчуття тепла і затишку в інтер’єрі квартир і будинків.

117_126098272

У чому популярність світлодіодних стрічок

Світлодіодна стрічка в Харкові широко використовується в багатьох сферах — для ексклюзивного оформлення інтер’єрів квартир, магазинів будівель, вулиць, розважальних центрів, виставок. Переваги світлових LED стрічок перед іншими джерелами декоративного освітлення можна перераховувати до безкінечності:

  • Економічність — мізерно низьке споживання електроенергії при високій продуктивності.
  • Прості зручні збірка і легкий монтаж — конструкція світловий смужки така, що її можна ділити на невеликі відрізки або по необхідності нарощувати до необхідної довжини. Клейова основа на зворотному боці виробу дозволяє кріпити стрічку навіть у важкодоступні місця.
  • Тривалий термін експлуатації — мінімум 6 років безперервного світіння в несприятливих кліматичних умовах.
  • Стійкість до ударів і вібрацій, широкий температурний діапазон використання.

Класифікація моделей світлодіодних стрічок

Сьогодні виробники пропонують безліч варіантів світлодіодних стрічок різних модифікацій — монохромні і багатобарвні, з різним типом світлодіодів, спрямованістю світіння (фронтальне і торцеве) і ступенем захисту. При виборі LED стрічки ці параметри обов’язково потрібно враховувати.

Тип світлодіодів і їх кількість на 1 м визначає рівень яскравості стрічки, чим більше розмір світлодіодів, тим яскравіше світіння. У технічних характеристиках вироби він позначається як SMD. Напр. SMD 5050 60 Д.М. значить, що 1м світловий смужки містить 60 кристалів розміром 5х5мм.

Ступінь захисту визначає місце монтажу стрічки:

  • Вироби, що мають клас захищеності IP20 — IP33 захищені тільки від попадання пилу, їх можна встановлювати лише в сухих приміщеннях.
  • Моделі з індексом IP65 мають часткової вологозахистом, їх дозволено монтувати в місцях з підвищеною вологістю, де немає прямого попадання води.
  • Індекс IP68 означає, що виріб є абсолютно герметичним, не боїться впливу води, пара і природних опадів. Таку стрічку можна встановлювати навіть на дні басейну.

Де купити LED стрічку в Харкові

LED стрічка в Харкові набуває все більшої популярності, поступово витісняючи інші види декоративного світла. В інтернет магазині Ledstorm представлений великий асортимент світлодіодних стрічок, ознайомитися з яким можна на сайті ledstorm.ua.

 

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Поделитесь своим мнением

*