Годинник на моїй новенькій футболці

womanshortЯ завше хотіла собі якусь цікаву, не схожу на інші футболку. Знаю, що зараз це вже не є чимось таким незвичайним і новим, але мрія є мрія. Просто мені вже набридли всі ті дешеві футболки, що їх мільйон по магазинах можна знайти. Хотілося виділитися.

Звісно, перше, що спало мені на думку — друк на футболках. Логічно: якщо хочеш чогось незвичайного, зроби це сам. Друзі порадили мені гарну майстерню, де друкували непогані принти на одязі. Тож з цим проблем не було. Проблема була в тому, яким саме чином я хочу «виділитися з натовпу». Друкувати щось надто особисте не хочеться, на те воно й особисте. Але і надто казуальне тут не підійде. Тож я почала думати…

Першим, що спало мені тоді на думку було надрукувати якогось відомого вченого із не менш відомим його висловлюванням. Ейнштейн? Шредінгер? Ньютон? Про них знають всі, тож мене зрозуміли б. Але ж, з іншого боку, «про них знають всі»! Що тут вигадати унікального. Якщо друкувати менш відомих (Кепплера там якогось) то нащо воно потрібно. Ніхто нічого не розумітиме, тільки деякі «обрані». А мені ж хотілося в першу чергу виділитися.

Потім мені пригадалися футболки з тваринками, що вони тепер такі популярні. Я маю чудового собаку Гека (мопсик). Було б дуже класно роздрукувати на футболці його фотку. Гекові сподобалося би. Та це суперечило б моєму принципу щодо особистого життя. Гек – член родини. Я не можу ходити із його фоткою по місту, аби всі прохожі бачили мого маленького песика. Він же тільки мій!!! Тож і цей варіант «відпав».

Навіть не пам’ятаю, скільки ще чого я собі понавидумувала, але все було не те. Я витратила на такі роздуми (а це ж спитати в друзів їхньої думки, погуглити, поміркувати сидячі на підвіконні) дуже багато вільного часу. Один раз навіть з години дві сиділа в інтернеті і читала про ті футболки. Саме тоді мене відвідала деяка думка. Я подумала, що часу в житті так мало. Що люди звикли витрачати його на всякий непотріб. Гортати новини в соціальних мережах, дивитися НЕсмішні відео в Ютубі… вибирати собі футболку… Тож я хотіла поділитися цією думкою.

З чим у вас символізується час? Звісно ж з годинником. Його я вирішила надрукувати. Над дизайном я думала не довго. Намалювала собі в Фотошопі піщаний годинник із розбитим склом, через яке просочується напис: «Життя спливає!» О так! Я була просто задоволена. Ця футболка моя улюблена тепер. Вона не просто підійшла всім моїм забаганкам, але й була символом мого життєвого кредо: «Витрачай час із розумом, бо життя в тебе одне».

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Speak Your Mind

*